Lechia – Pogoń online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Lechia – Pogoń online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Lechia – Pogoń transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Lechia – Pogoń na żywo odbędzie się 14.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 19:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Lechia - Pogoń online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Lechia – Pogoń online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Stal. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2. W tym sezonie Ekstraklasy Lechia wygrał 16 meczów, 8 zremisował i 8 przegrał.

Z kolei Pogoń ma bilans 18 zwycięstw, 9 remisów i 5 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Śląsk zakończył się wynikiem 1:1.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Lechia – Pogoń

Data 14.05.2022, 19:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general