Kuchenne Rewolucje online. Odcinki za darmo w internecie

Gdzie oglądać Kuchenne Rewolucje Magdy Gessller w internecie za darmo?

4 176

Kuchenne Rewolucje to jeden z najpopularniejszych programów TVN. Magda Gessler odwiedza restauracje i próbuje sprawić, aby funkcjonowały jak należy i przynosiły zyski. Gdzie oglądać Kuchenne Rewolucje online i w TV?

Kuchenne Rewolucje online

Jeżeli ktoś nie może oglądać programu Magdy Gessler “na żywo” w telewizji TVN, to może wszystkie odcinki za darmo znaleźć w internecie. Z pomocą przychodzi platforma VOD Player. Znajdują się na niej Kuchenne Rewolucje online oraz inne filmy, seriale oraz programy emitowane w TVN i innych kanałach tej grupy medialnej. Ciekawą propozycją dla fanów tego programy są również Kuchenne Rewolucje powroty, gdzie sprawdza się jak radzą sobie restauracje jakiś czas po wizycie Magdy Gessler.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ KUCHENNE REWOLUCJE ONLINE

Kuchenne Rewolucje – kiedy w TV?

Kuchenne Rewolucje przyciągają przed telewizory sporo fanów restauracji, kulinariów oraz dobrego jedzenia. Często można zobaczyć przemiany knajp z własnego miasta. Premiery Kuchennych Rewolucji mają miejsce w czwartki o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Powtórki pokazywane są w soboty o 18:00. Starsze odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o 6:50, 15:00 w TVN, a także około 12:00 i 17:55 w TVN Style.

Do tej pory wyemitowano 16 sezonów. 8 lutego rozpocznie się 17 sezon Kuchennych Rewolucji.

Telewizja TVN online za darmo

Kuchenne Rewolucje oraz wszystkie inne rzeczy emitowane w tej stacji można na żywo oglądać w internecie. Telewizja TVN online dostępna jest za darmo na platformie WP Pilot. Bez żadnych opłat można na niej oglądać aż 31 stacji TV. W tym najpopularniejsze obok TVN, czyli TVP 1, TVP 2, Polsat czy TV 4 i TV Puls.