Kuchenne Rewolucje 2022 online. Całe odcinki za darmo

Kuchenne Rewolucje online. Zobacz gdzie oglądać wszystkie odcinki za darmo w internecie.

Gdzie i kiedy oglądać Kuchenne Rewolucje 2022?

Nowy sezon Rewolucji Kuchennych ruszył wiosną 2022 roku. To już 24 sezon tego kulinarnego programu, który cieszy się dużą oglądalnością zarówno w telewizji TVN, jak i internecie.

„Po ponad trzystu przeprowadzonych rewolucjach Magda Gessler nie zwalnia tempa! W nowym sezonie ponownie podejmie się niemożliwego i odkryje ciemne strony gastronomii. Czy i tym razem sprosta nowym wyzwaniom, a „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca?” – czytamy w zapowiedzi nowego sezonu Kuchennych Rewolucji.

Kiedy oglądać nowe odcinki Kuchennych Rewolucji prowadzonych przez Magdę Gessler? W każdy czwartek o godzinie 21:35 emituje je TVN. O tej porze można oglądać całe odcinki za darmo w internecie, ponieważ telewizja TVN online za free dostępna jest na WP PIlot.

Powtórki archiwalnych Kuchennych Rewolucji można oglądać również w TVN Style i Food Network.

Kuchenne Rewolucje online. Odcinki w internecie za darmo

Nie każdy może oglądać Kuchenne Rewolucje w telewizji TVN i szuka odcinków w internecie. Dobrą informacją jest fakt, że wszystkie odcinki można oglądać online. Zarówno te najnowsze z 2022 roku, jak i te archiwalne.

Kuchenne Rewolucje online za darmo udostępnia platforma Player. Stream w internecie jest dostępny w darmowym pakiecie. Za niewielką opłatą można wykupić opcję, która pozwala oglądać nowe odcinki Kuchennych Rewolucji jeszcze przed premierą w telewizji TVN.

Platforma Player udostępnia również Kuchenne Rewolucje Powroty. W programie tym można zobaczyć jak po dłuższym czasie radzą sobie restauracje po zmianach wprowadzonych przez Magdę Gessler.

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general