Kuchenne Rewolucje 2020 online. Odcinki za darmo

8 263

Kuchenne Rewolucje online. Zobacz gdzie oglądać wszystkie odcinki za darmo w internecie.

Gdzie i kiedy oglądać Kuchenne Rewolucje 2020?

Oglądaj Kuchenne Rewolucje online za darmo

Nowy sezon Rewolucji Kuchennych ruszył 3 września 2020 roku. To już 21 sezon tego kulinarnego programu, który cieszy się dużą oglądalnością zarówno w telewizji TVN, jak i internecie.

“W ostatnich miesiącach gastronomia, jak żadna inna branża, odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Restauratorzy musieli odnaleźć się w nowej rzeczywistości i trudnych warunkach pracy. W tym kryzysowym momencie pomoc Magdy Gessler będzie potrzebna jeszcze bardziej niż zwykle. Rewolucję przejdzie nie tylko menu, ale i dania na wynos. Zmiany wystroju dotyczyć będą z kolei także ogródków. To będzie sezon pełen wyzwań!” – czytamy w zapowiedzi nowego sezonu Kuchennych Rewolucji.

Kiedy oglądać nowe odcinki Kuchennych Rewolucji prowadzonych przez Magdę Gessler? W każdy czwartek o godzinie 21:30 emituje je TVN.

Powtórki archiwalnych Kuchennych Rewolucji można oglądać również w TVN Style i Food Network.

Kuchenne Rewolucje online. Odcinki w internecie za darmo

Nie każdy może oglądać Kuchenne Rewolucje w telewizji TVN i szuka odcinków w internecie. Dobrą informacją jest fakt, że wszystkie odcinki można oglądać online. Zarówno te najnowsze z 2020 roku, jak i te archiwalne.

Oglądaj Kuchenne Rewolucje online za darmo

Kuchenne Rewolucje online za darmo udostępnia platforma Player. Stream w internecie jest dostępny w darmowym pakiecie. Za niewielką opłatą można wykupić opcję, która pozwala oglądać nowe odcinki Kuchennych Rewolucji jeszcze przed premierą w telewizji TVN.

Platforma Player udostępnia również Kuchenne Rewolucje Powroty. W programie tym można zobaczyć jak po dłuższym czasie radzą sobie restauracje po zmianach wprowadzonych przez Magdę Gessler.