KSW 42 online. Transmisja, stream na żywo. Gdzie oglądać w internecie?

Transmisja z KSW 42 w PPV. Jak śledzić na żywo w internecie za darmo?

1 325

Transmisje z KSW cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, ale rzadko dostępne są za darmo. Zazwyczaj przeprowadzane są w systemie PPV (Pay Per View), co wiąże się z opłatą 40 złotych. Jak śledzić KSW 42 na żywo za darmo w internecie? Gdzie wykupić legalny stream online i transmisję TV? 

KSW 42 na żywo. Gdzie oglądać transmisje w TV?

Niektóre gale KSW dostępne były za darmo w telewizjach Polsat i Polsat Sport. Tym razem jednak fani MMA będą musieli zapłacić, aby obejrzeć transmisje z KSW 42. Organizatorzy zdecydowali się bowiem na system PPV.  Dostęp do gali KSW wykupić mogą nie tylko abonenci Cyfrowego Polsatu, ale również innych dostawców TV. Standardowa cena wynosi 40 zł, ale może się różnić i być niższa.

KSW 42 online za darmo. Gdzie oglądać stream w internecie?

Z pewnością nie wszyscy fani MMA zdecydują się wykupić transmisje TV z KSW 42. W internecie można również oglądać galę. Niestety koszt legalnego streamu online nie jest niższy. KSW 42 w internecie można oglądać na platformach IPLA oraz KSW TV.

Kibiców, którzy nie chcą płacić zachęcamy do śledzenia KSW live na TEJ STRONIE.

KSW 42 – kiedy, gdzie i kto walczy?

Gala KSW 42 odbędzie się 3 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Początek zaplanowano na godzinę 19:00. W trakcie gali odbędzie się dziewięć walk. W oktagonie pojawi się kilka najbardziej znanych wojowników KSW: Mamed Khalidov, Michał Materla, Mateusz Gamrot, Ariane Lipsi oraz Łukasz Jurkowski.

Karta walk KSW 42:

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Hatef Moeil
Filip Wolański – Barłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska