Królowa piękności. Ile odcinków, streszczenia (odc. 5 i 6)

503

„Królowa piękności”w TVP 2 leci od poniedziałku do piątku. Do kiedy potrwa serial? Ile odcinków ma „Królowa piękności”?

Królowa piękności
Królowa piękności (fot. VOD TVP)

„Królowa piękności” ile odcinków?

Serial „Królowa piękności” przyjął się bardzo dobrze i sporo osób ogląda odcinki po polsku w telewizji TVP 2. Niestety nie się za bardzo co przyzwyczajać do bohaterów serialu. Ile odcinków poleci w TVP2? Serial „Królowa piękności” składa się tylko z 12 części. Emisja zakończy się jeszcze w styczniu.

„Królowa piękności” VOD

Jeśli nie możecie obejrzeć serialu „Królowa piękności” w TVP 2, to wszystkie odcinki publikowane są również online. Ostatni odcinek powtarzany jest w TV o 13:15 następnego dnia.

„Królowa piękności” VOD dostępne jest za darmo bez rejestracji na platformie VOD TVP. Telewizja TVP 2 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

„Królowa piękności” streszczenie odcinków

Królowa piękności odc. 5 streszczenie

Pokaz mody w Paryżu odnosi wielki sukces. Panową gazety nazywają skarbem narodowym Rosji Radzieckiej. W pokoju paryskiego hotelu Katia dowiaduje się o śmierci mamy. Na cmentarzu artysta malarz Gonczarow oświadcza, że jest jej biologicznym ojcem. Walerij adoruje córkę redaktora naczelnego gazety, nie przerywając swego romansu z Marianną, a przecież jest żonaty. Nie potrafi wyplątać się z tej sytuacji zwraca się po radę do swego szefa w redakcji. Ten radzi mu nawiązanie współpracy z instytucją znaną wszystkim. Tylko to może zapobiec jego zwolnieniu. Oszukana Marianna zrywa z Walerym i postanawia wyjść za mąż za Edwarda Akapowa.

Królowa piękności odc. 6 streszczenie

Do Walerego, etatowego współpracownika gazety i nieetatowego współpracownika organów bezpieczeństwa, przyjeżdża żona Galina. Feliks obwinia ojca za rozstrzelanie ponad tysiąca niewinnych ludzi. Katia dowiaduje się, że nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Uważa, że winny temu jest Wienia, który radził jej poddać się aborcji przed wyjazdem do Paryża. Ich rozmowę podsłuchuje Dina, która zdradza sekret Panowej swojemu kochankowi Sznyriewowi. Walery opiekuje się schorowaną Wierą Iwanowną. Ta jest w nim po prostu zakochana. Walery poznaje swego przyjaciela – pisarza Heka z Iriną.