Kozacka Miłość odc. 25. Streszczenia odcinków, tytuł piosenki

1 222

Serial Kozacka Miłość przyjął się w Polsce znakomicie. Codziennie w TVP 2 ogląda go mnóstwo widzów. Zachwyt wzbudza nie tylko fabuła, ale również piosenka tytułowa.

Kozacka Miłość

Kozacka Miłość to serial, który można oglądać w dni robocze o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Powtórki dostępne są następnego dnia o godzinie 13:15.

Kozacka Miłość odc. 25 wyemitowana zostanie w piątek 8 stycznia. W kolejnym tygodniu obejrzeć będzie można również odcinki 26, 27, 28, 29 i 30.

Wszystkie odcinki Kozackiej Miłość można obejrzeć również w internecie. Za darmo, legalnie i bez rejestracji. Serial online udostępnia TVP VOD. Można tam oczywiście znaleźć wszystkie inne programy i seriale z TVP, w tym np. Przysięga, Elif czy Więzień Miłości.

Jeśli chodzi o serial Kozacka Miłość, to spory zachwyt wzbudza piosenka tytułowa. Kto jest jej autorem i jaki ma tytuł? Piosenka z filmu Kozacka Miłość to Yuta – Lyubimiy Moy.

Kozacka Miłość odc. 25 – streszczenie odcinka

Zosia przekazuje Alonie list z informacjami na temat Stiepana. Wie jednak, że Kolewanow zdołał zmienić nastawienie dziewczyny. Ataman za namową żony i córki proponuje Bogdanowi stanowisko pisarza w stanicy. Marysia chce ułatwić Oksanie zdobycie jego względów. W zamian chce, by dziewczyna pomogła jej pozbyć się Olgi. Tymczasem Nikoła i Fiodor przyznają, że obaj są zakochani w Rogożynie. Pankow na polecenie Prystawa ma jechać do Rzeszowa, by spotkać się z Kolewanowem i przekazać mu ważne informacje.