Korona Królów VOD. Odcinki 330, 331, 332, 333 [streszczenie]

713

Korona Królów 330, 331, 332, 333 online. Odcinki serialu można oglądać na TVP VOD. Zobacz streszczenie odcinków.

Korona Królów VOD

Korona Królów to serial emitowany przez telewizję TVP 1 od poniedziałku do piątku. W tym tygodniu można obejrzeć odcinki 330, 331, 332 oraz 333. Wszystkie odcinki w internecie publikowane za darmo są na TVP VOD.

Oglądaj serial “Korona Królów” na TVP VOD <- KLIKNIJ

Korona Królów VOD i online. Streszczenie odcinków 330, 331, 332 i 333

Korona Królów 330 streszczenie

Czupurna wręcza Witoldowi serce Niemierzy. Bohun nie ma odwagi powiedzieć prawdy Helenie, o tym, że wydał jej męża Witoldowi. Wierzynek zleca otrucie krzyżackiego szpiega. Jadwiga i Ersebeth próbują zeswatać Margit i Dymitra z Goraja. Jan z Kościelca wiezie ciężko chorego Przedbora z Brzezia do Krakowa. Jagiełło chce nagrodzić Witolda, ale ten znika.

Korona Królów 331 streszczenie

Jagiełło potwierdza przywileje, które nadała Jadwiga. Witold knuje z Krzyżakami, słyszy to Bohun. Engelhard spiskuje przeciwko Wallenrodowi i subtelnie szantażuje Zollnera, dzięki czemu zostaje marszałkiem. Wilhelm odrzuca propozycję Jagiełły, odsyła Sirputisa i Viscontiego. Ciężko chory Przedbór zgadza się na ślub Mścichny z Janem z Kleparza i umiera. Zbigniew ma innego kandydata na męża dla Mścichny.

Korona Królów 332 streszczenie

Opolczyk szykuje zemstę, wysyła Gniewosza z Dalewic do Krakowa, by tam siał zamęt i rozpuszczał plotki o Jadwidze. Para królewska rozdaje jałmużnę u duchaków. Spotykają Jana z Kościelca, który ostrzega przed morem. Ersebeth jest chora. Leczy ją Jan, co nie podoba się Spytkowi. Dymitr z Goraja oświadcza się Margit. Margit, która czuje się winna przyjmuje jego oświadczyny. Robi to dla siostry. Jadwiga i Jagiełło modlą się razem o zdrowego syna.

Korona Królów 333 streszczenie

Jagiełło w głębi duszy obawia się Wilhelma, mimo to zgadza się na spotkanie z Viscontim i na to by Jadwiga zrobiła karnawał na Wawelu. Ragana oddaje się Skirgielle. Korygiełło próbuje uświadomić bratu, że Ragana robi wszystko z miłości do Jagiełły. Margit i Luca Visconti zakochują się w sobie. Gniewosz z Dalewic w Krakowie rozsiewa plotki na temat Jadwigi. Przychodzą wieści od Jana z Tarnowa o planowanym sojuszu Witolda i Dymitra Dońskiego, Jagiełło nie godzi się na plany matrymonialne Witolda.