Korona Królów online. Odcinki 322, 323, 324 i 325 [streszczenia]

833

Korona Królów odcinki 322, 323, 324 i 325. Zobacz co się w nich wydarzy i gdzie oglądać serial online.

Korona Królów online

Korona Królów emitowana jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 w telewizji TVP 1.

Korona Królów online na żywo dostępna jest na platformie WP Pilot. Można tam oglądać TVP 1 za darmo w legalny sposób. Powtórki udostępniane są na TVP VOD.

Oglądaj również:

Korona Królów – streszczenia odcinków

Oglądaj Koronę Królów na TVP VOD

Korona Królów 322 – poniedziałek 27 stycznia

Jadwiga nie może się nacieszyć perspektywą goszczenia swojej matki. Opolczyk i Wilhelm planują odzyskać Ruś i Jadwigę. Sędziwój z Szubina konfrontuje Jana z jego możliwościami i pokazuje jak mało Jan może zaoferować bogatej dziedziczce. Rozpoczyna się ślub Mścichny i Dobiesława, gdy Jadwiga dowiaduje się o śmierci matki. Żałoba, ślub trzeba przełożyć.

Korona Królów 323 – wtorek 28 stycznia

Skirgiełło ratuje porwaną przez Witolda Raganę. Trąba wyznaje, że sfałszował list od Wilhelma, Jadwiga zła wysyła go na Litwę. Helena przyznaje się Diabłu Weneckiemu, że jedzie z królową na Ruś. Mścichna i Jan całują się w ukryciu, nakrywa ich Dobiesław i zrywa zaręczyny. Ojciec Wojciech gotów zginąć za obyczaj chrześcijański, dlatego Jagiełło wie, że to najlepszy człowiek do ochrzczenia Litwy.

Korona Królów 324 – środa 29 stycznia

Jagiełło spiera się z Julianną, rozdarty wewnętrznie pomiędzy koniecznością chrztu Litwy, a sentymentem do wiary, w której wyrósł. Jagiełło osobiście gasi Święty Ogień, symbol litewskiego pogaństwa. Wilhelm chce wytoczyć Jadwidze proces o bigamię. Ojciec Tomasz i Bohun ze Strzały objeżdżają Ruś z manifestem Opolczyka. Eufemia radzi mężowi stawiać teraz na Polskę, nie na Węgry. Jadwiga wyrusza na Ruś.

Korona Królów 325 – czwartek 30 stycznia

Spytek gości Jadwigę i Ersebeth w Melsztynie. Jadwiga i Jagiełło dowiadują się, że Opolczyk nawołuje przeciw królowej. Witold zdradza swojej żonie Annie, że chce odzyskać nie tylko Troki, ale całą Litwę. Ciężko ranny, pobity podczas modlitwy ojciec Wojciech umiera. Spytek oświadcza się Ersebeth.