Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) online na żywo. Transmisja TV, live stream

Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) na żywo odbędzie się 29.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 18:45. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) na żywo

Transmisja z Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał) online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Odra Opole. Mecz zakończył się wynikiem 3:0. W tym sezonie Korona Kielce wygrał 15 meczów, 11 zremisował i 8 przegrał.

Z kolei Chrobry Głogów ma bilans 13 zwycięstw, 11 remisów i 10 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Arka Gdynia zakończył się wynikiem 2:0.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Korona Kielce – Chrobry Głogów (finał)

Data 29.05.2022, 18:45
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general