Korona Kielce – Arka Gdynia online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Korona Kielce – Arka Gdynia online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Korona Kielce – Arka Gdynia transmisja TV. Gdzie oglądać?

Spotkanie Fortuna I Ligi Korona Kielce – Arka Gdynia na żywo odbędzie się 23.04.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz Korona Kielce – Arka Gdynia na żywo

Transmisja z Korona Kielce – Arka Gdynia online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Korona Kielce – Arka Gdynia online za darmo można śledzić w relacji live.

Rywalem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Chrobry Głogów. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W tym sezonie Korona Kielce wygrał 13 meczów, 10 zremisował i 5 przegrał.

Z kolei Arka Gdynia ma bilans 16 zwycięstw, 3 remisów i 9 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną GKS Jastrzębie zakończył się wynikiem 3:2.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu Korona Kielce – Arka Gdynia

Data 23.04.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general