Kapitan Tsubasa 2018 online. Gdzie oglądać w TV i internecie?

Kapitan Tsubasa od 1 maja 2018 roku w TVP Sport!

3 973

Kapitan Tsubasa w 2018 roku powraca na ekrany! To świetna wiadomość dla fanów piłki nożnej: tych młodszych oraz starszych, dla których Kapitan Jastrząb był bohaterem w latach 90! TVP Sport od 1 maja emitować będzie dwa odcinki Kapitana Tsubasy dziennie!

Kapitan Tsubasa 2018

Kapitan Tsubasa to bajka, która w latach dziewięćdziesiątych cieszyła się niesamowitą popularnością. W Polsce można było oglądać tę bajkę m.in. w telewizji Polonia i Polsat 2. Tsubasa Ozora był idolem wielu adeptów piłkarskich. Niektórzy z zawodników, którzy robili dużą karierę przyznawali, że dla nich bohater japońskiej bajki był inspiracją. Japończycy postanowili wypuścić remake Kapitana Tsubasy. W Polsce również będzie można oglądać tę bajkę.

Kapitan Tsubasa w telewizji i internecie – gdzie oglądać?

Kapitan Tsubasa dostępny będzie w telewizji TVP Sport już od 1 maja 2018 roku. Przez pierwszy tydzień oglądać będzie można codziennie po dwa odcinki dziennie: o godzinie 8:00 i 8:30. Z pewnością nie zabraknie również powtórek.

Osoby, które nie będą mogły oglądać bajki od rana w telewizji nie muszą się martwić. Kapitan Tsubasa online dostępny będzie również w internecie na platformie VOD TVP, sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.

Stare odcinki Kapitana Tsubasy można oglądać m.in. na Youtube.

Kapitan Tsubasa 2018

Telewizja TVP wypuściła zwiastun Kapitana Tsubasy. Głos podłożył Dariusz Szpakowski. Jesteście ciekawi jak komentowałby mecze FC Nankatsu? Zobaczcie sami.