Jagiellonia – Widzew Łódź online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Jagiellonia – Widzew Łódź online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Jagiellonia – Widzew Łódź transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Jagiellonia – Widzew Łódź na żywo odbędzie się 22.07.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 20:25. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Jagiellonia - Widzew Łódź online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Jagiellonia – Widzew Łódź online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół . Spotkanie zakończyło się wynikiem :. W tym sezonie Ekstraklasy Jagiellonia wygrał meczów, zremisował i przegrał.

Z kolei Widzew Łódź ma bilans zwycięstw, remisów i przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną zakończył się wynikiem :.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Jagiellonia – Widzew Łódź

Data 22.07.2022, 20:25
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Skomentuj mecz na żywo

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general