Górnik Zabrze – Górnik Łęczna online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Górnik Zabrze – Górnik Łęczna transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Górnik Zabrze – Górnik Łęczna na żywo odbędzie się 15.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 14:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Górnik Zabrze - Górnik Łęczna online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Górnik Zabrze – Górnik Łęczna online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Legia. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5. W tym sezonie Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał 11 meczów, 8 zremisował i 13 przegrał.

Z kolei Górnik Łęczna ma bilans 6 zwycięstw, 9 remisów i 16 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Raków zakończył się wynikiem 1:2.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Górnik Zabrze – Górnik Łęczna

Data 15.05.2022, 14:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general