Górnik Łęczna – Termalica online na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i live stream?

Górnik Łęczna – Termalica online za darmo. Zobacz gdzie i kiedy oglądać mecz na żywo w TV i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+ Sport, a live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

Górnik Łęczna – Termalica transmisja TV. Gdzie obejrzeć?

Mecz Górnik Łęczna – Termalica na żywo odbędzie się 09.05.2022. Transmisja TV w Canal+ Sport. Początek o godzinie 17:55. Ekstraklasa na żywo dostępna jest zarówno w TV< jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming? Transmisja z Górnik Łęczna - Termalica online dostępna jest na platformach Player i Canal+ Online. Nie jest to darmowy live stream, ale po wykupieniu wybranego pakietu, możemy oglądać wiele wydarzeń sportowych, nie tylko z Canal Plus Sport.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to Górnik Łęczna – Termalica online za darmo można śledzić w relacji live na HitWeb.PL.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Raków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2. W tym sezonie Ekstraklasy Górnik Łęczna wygrał 6 meczów, 9 zremisował i 16 przegrał.

Z kolei Termalica ma bilans 7 zwycięstw, 9 remisów i 15 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Wisła Płock zakończył się wynikiem 1:0.

Ekstraklasa na żywo: Transmisja z meczu Górnik Łęczna – Termalica

Data 09.05.2022, 17:55
Transmisja TV: Canal+ Sport
Live stream: Player, Canal+ Online

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general