GKS Tychy – Puszcza Niepołomice online na żywo. Transmisja TV, live stream

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

GKS Tychy – Puszcza Niepołomice transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Fortuna I Ligi GKS Tychy – Puszcza Niepołomice na żywo odbędzie się 07.05.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz GKS Tychy – Puszcza Niepołomice na żywo

Transmisja z GKS Tychy – Puszcza Niepołomice online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to GKS Tychy – Puszcza Niepołomice online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Skra Częstochowa. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. W tym sezonie GKS Tychy wygrał 10 meczów, 10 zremisował i 11 przegrał.

Z kolei Puszcza Niepołomice ma bilans 9 zwycięstw, 7 remisów i 15 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną GKS Katowice zakończył się wynikiem 1:1.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu GKS Tychy – Puszcza Niepołomice

Data 07.05.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general