GKS Tychy – GKS Katowice online na żywo. Transmisja TV, live stream

GKS Tychy – GKS Katowice online za darmo. Mecze Fortuna I Ligi na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

GKS Tychy – GKS Katowice transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz Fortuna I Ligi GKS Tychy – GKS Katowice na żywo odbędzie się 24.04.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 10:40. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz GKS Tychy – GKS Katowice na żywo

Transmisja z GKS Tychy – GKS Katowice online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to GKS Tychy – GKS Katowice online za darmo można śledzić w relacji live.

Rywalem gospodarzy w poprzednim meczu był zespół Odra Opole. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. W tym sezonie GKS Tychy wygrał 10 meczów, 9 zremisował i 9 przegrał.

Z kolei GKS Katowice ma bilans 7 zwycięstw, 11 remisów i 10 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Stomil Olsztyn zakończył się wynikiem 1:0.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu GKS Tychy – GKS Katowice

Data 24.04.2022, 10:40
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general