GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz online na żywo. Transmisja TV, live stream

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz online za darmo. Mecz na żywo można oglądać w telewizji Polsat Sport. Zobacz gdzie obejrzeć transmisje w internecie?.

Mecz na żywo w internecie

Śledź mecz na żywo online za darmo w serwisie hitweb.pl

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz transmisja TV. Gdzie oglądać?

Spotkanie GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz na żywo odbędzie się 12.08.2022. Transmisja TV w Polsat Sport. Początek o godzinie 20:25. I liga na żywo dostępna jest zarówno w TV, jak i internecie. Gdzie oglądać live streaming?

Polsat Sport online. Mecz GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz na żywo

Transmisja z GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz online dostępna jest również w internecie. Telewizja Polsat Sport stream online udostępnia na Polsat BOX Go. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Jeśli nie możecie obejrzeć meczu na żywo w internecie, to GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz online za darmo można śledzić w relacji live.

Przeciwnikiem gospodarzy w poprzednim meczu był klub Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mecz zakończył się wynikiem 0:1. W tym sezonie GKS Katowice wygrał 1 meczów, 1 zremisował i 1 przegrał.

Z kolei Sandecja Nowy Sącz ma bilans 0 zwycięstw, 3 remisów i 0 przegranych. W poprzedniej kolejce mecz z drużyną Apklan Resovia Rzeszów zakończył się wynikiem 0:0.

Piłka nożna na żywo: Transmisja z meczu GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz

Data 12.08.2022, 20:25
Transmisja TV: Polsat Sport
Live stream: Polsat BOX Go

Dodaj Odpowiedź

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general