Telewizja w internecie. Dziś możesz wszystko oglądać legalnie

Jeszcze kilka lat temu, aby obejrzeć telewizję na żywo w internecie, trzeba było szukać nielegalnych live streamingów, które oferowało mnóstwo stron WWW. Dziś większość z nich została zamknięta, a każdy kanał TV wie, jaki potencjał drzemie w internecie, dlatego udostępnia legalny stream online za niewielką opłatą.

Większość z nas pamięta jak wyglądały transmisje meczów na żywo. Pikselujący obraz, często drogie SMSy i mnóstwo wyskakujących reklam. Mimo to live streaming był bardzo popularny, bo pozwalał oglądać mecze za darmo, a nie każdy miał możliwość oglądania np. Ekstraklasy i Canal+ SPort w TV.

Wtedy mało która telewizja umożliwiała wykupienie pakietu pozwalającego do oglądania telewizji na żywo. Dziś jest to standard, dlatego transmisje sportowe, seriale, filmy czy inne programy, można legalnie obejrzeć w internecie.

Każdy kanał udostępnia to co prawda na innej platformie, co wiąże się z kosztami, ale są też atrakcyjne pakiety, które dają dostęp do kilku kanałów TV.

Najpopularniejsze platformy streamingowe i VOD, to np. Player, gdzie możemy wykupić dostęp zarówno do Canal Plus, Eleven Sports, a nawet Polsat Sport Premium. Szybko dużą popularność zdobyła aplikacja Canal+ Online, która ma podobną ofertę, często w atrakcyjnej cenie. Polsat Sport stream udostępnia na Polsat BOX.

W internecie można oglądać nie tylko mecze na żywo i transmisje sportowe. Można tam również śledzić wszystko inne, jak np. seriale typu M jak Miłość, Przysięga, Miłość i Przeznaczenie i wiele wiele innych. I to zarówno na żywo, jako live stream, jak również jako powtórki w VOD.

Nie za każdą telewizję trzeba płacić. Np. TVP 1 stream online za darmo udostępnia WP Pilot. W darmowym pakiecie znajduje się również TVP2, Polsat, TVN i kilka innych kanałów TV.

Co ważne – mecze na żywo transmitowane w TVP 1 i TVP Sport (np. mecze reprezentacji Polski, Ekstraklasy i Ligi Mistrzów) udostępniane są za darmo na sport.tvp.pl.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general