Elif po polsku. Streszczenia odcinków 663, 664, 665, 666, 667

1 313

Odcinki 663, 664, 665, 666, 667 serialu Elif zostaną wyemitowane w tym tygodniu w TVP 1. Prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków po polsku. Wszystkie odcinki Elif online będzie można obejrzeć na TVP VOD.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif w TVP 1 można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Powtórki emitowane są następnego dnia o 7:05 w telewizji oraz udostępniane na TVP VOD.

Elif po polsku. Szczegółowe streszczenia odcinków 663, 664, 665, 666, 667

Streszczenie Elif odc. 663

Yusuf zapewnia Melek, że nic nie łączy go z Leylą, ona jest jednak nieugięta. Dopiero wiadomość o chorobie Selima sprawia, że postanawia odwołać wyjazd. Yahya jest wściekły, nie zamierza rezygnować z Melek. Tymczasem Leyla załamuje się na wieść, że Yusuf zatrzymał Melek i zamyka się w swoim pokoju. Melek jedzie do szpitala do Zeynep. Jest przekonana, że Zeynep poczuła się źle, bo dowiedziała się o chorobie Selima, jednak nie zdradza jej, że i ona już o tym wie. Yusuf próbuje nakłonić Selima do podjęcia leczenia. Fevziye zaniepokojona stanem córki, prosi Yahyę, żeby wyważył drzwi do jej pokoju. Znajdują Leylę nieprzytomną z pustą fiolką po lekach. Yahya obwinia o wszystko Yusufa i chce się na nim zemścić. Selim traci przytomność na oczach całej rodziny.

Streszczenie Elif odc. 664

Aliye jest w szoku na wieść o chorobie syna. Jej cierpienie i rozgoryczenie pogłębia fakt, że wszyscy, oprócz niej o tym wiedzieli. Selim w końcu wyjawia rodzinie całą prawdę. Tymczasem okazuje się, że Yahya na polecenie swojego tajemniczego pracodawcy poszukuje w Stambule jakiegoś mężczyzny. Leyla wciąż przebywa w szpitalu, jej stan jest poważny. Zeynep postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sama spotkać się z lekarzem w sprawie Selima.

Streszczenie Elif odc. 665

Aliye nie chce, żeby Selim chodził do pracy. Yusuf i Zeynep konsultują przypadek Selima u innego onkologa. Okazuje się, że jest szansa na leczenie w USA. Domownicy odzyskują nadzieję. Z powodu wysokich kosztów leczenia, Selim nie podziela ich radości. Leyla dochodzi do siebie. Yahya obiecuje jej, że zemści się na Yusufie.

Streszczenie Elif odc. 666

Arzu potrzebuje pieniędzy na wyrobienie fałszywego dowodu osobistego. Wraca do rezydencji. Yusuf próbuje nakłonić Selima, by zgodził się na podjęcie leczenia. Postanawia sprzedać dom, żeby pokryć koszty terapii. Umit nie może uwierzyć, że Arzu żyje. Kobieta wyjawia mu, że zwłoki, które identyfikował, należały do Goncy. Okazuje się, że mężczyzna, którego szuka Yahya, to Yusuf. Elif i Zeynep znajdują sposób na pozyskanie pieniędzy na leczenie.

Streszczenie Elif odc. 667

Hakan jest przekonany, że dostanie awans. Ogarnia go wściekłość, gdy okazuje się, że to Selim został zastępcą dyrektora. Szef Yahyi, Tarik, każe mu jak najszybciej sprzątnąć Yusufa. Okazuje się, że księgarz jest bratankiem Madżide, a Tarik jej zięciem. Kobieta jest umierająca. Tarik nie chce dopuścić, żeby Yusuf dostał spadek po swojej ciotce. Oprócz Yahyi, Yusufa szuka też Mustafa, człowiek Madżide. Hakan dowiaduje się o zbiórce pieniędzy na leczenie Selima. Wykorzystuje to, aby upokorzyć rywala. Leyla spotyka się z Kaanem.