Elif online VOD. Streszczenie odcinków 741, 742, 743, 744 po polsku

1 847

„Elif” to turecka telenowela, która w Polsce może pochwalić się olbrzymią oglądalnością. Kiedy i gdzie oglądać premiery odcinków w telewizji i internecie?

„Elif” – kiedy leci?

Serial „Elif” można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1. O tej godzinie nie każdy może oglądać telenowelę w telewizji. Można to również uczynić w internecie. Elif online na żywo dostępny jest na WP Pilot. Platforma ta oferuje legalny i bezpłatny dostęp do live streamu z TVP 1.

„Elif” VOD

Mimo możliwości oglądania serialu online, to wciąż z pewnością sporo osób przegapia odcinki. Nic straconego. Każdy odcinek emitowany w TVP 1 można oglądać również na TVP VOD. „Elif” na VOD dostępne jest za darmo.

Oglądaj Elfi na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif streszczenie odcinków po polsku

Elif odcinek 740 streszczenie

Tarik, choć rozdrażniony sukcesem Kerema, próbuje zachować pozory. Kerem nie posiada się ze szczęścia. Nie kryje też wdzięczności dla Reyhan. W podziękowaniu ofiarowuje dziewczynie parę butów, w których wystąpiła na prezentacji. Tülay o włos mija się z Jülide, kiedy ta wyprowadza Elif z jej sklepu.

Leman wzywa ją na rozmowę, podczas której stawia Tülay ultimatum. Grozi, że jeśli Tülay nie zwolni Jülide, unieważni umowę najmu lokalu. Tülay stanowczo jej się sprzeciwia. Tymczasem Jülide zabiera Elif do siebie. Po powrocie do sklepu opowiada o wszystkim Tülay. Inci bardzo chce poznać znalezioną dziewczynkę.

Elif 740 – streszczenie po polsku z youtube

Elif 740

Elif odcinek 741 streszczenie po polsku

Kerem cały czas myśli o Reyhan. Dowiaduje się, że gdy potknęła się wychodząc z prezentacji, zwichnęła kostkę. Wieczorem Tülay i Inci odwiedzają Jülide. Inci bardzo chce poznać przygarniętą dziewczynkę, jednak Jülide, przekonana, że Elif już śpi, proponuje, żeby przełożyć to na następny dzień.

Tülay dzieli się z Veyselem obawami związanymi z ultimatum Leman. Przy śniadaniu Elif zauważa jak biedni są Jülide i Emirhan. Uznaje, że nie może być dla nich ciężarem i ukradkiem wymyka się z ich domu. Kerem nalega, żeby Reyhan pozwoliła mu opatrzyć kostkę. Niespodziewanie świadkiem tej sceny staje się Parla i urządza Keremowi awanturę. Do akcji wkracza również Hümeyra, próbując uspokoić oszalałą z zazdrości Parlę.

Elif odcinek 742 streszczenie po polsku

Kerem jest wściekły na Parlę za jej wybuch. Jednocześnie mężczyzna nie może przestać myśleć o Reyhan. Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif. Hümeyra nie dowierza, gdy Parla próbuje przekonać ją, że Kerem darzy Reyhan uczuciem. Jednak na wszelki wypadek obmyśla plan, dzięki któremu Parla ma zdobyć Kerema.

Rana podsuwa Tarikowi dokument, dotyczący zatrudnienia nowego pracownika. Birci jest bardzo szczęśliwa, że zostanie zatrudniona w firmie. Kiedy jednak dziewczyna idzie do kadr, żeby dopełnić ostatnich formalności, dowiaduje się, że decyzja o jej zatrudnieniu została cofnięta. Elif błąka się po mieście.

Elif odcinek 743 streszczenie po polsku

Policji w dalszym ciągu nie udaje się ustalić tożsamości Elif. Sema każe Caferowi poszukać Elif w okolicznych szpitalach. Birce jest przekonana, że to Yunus w ostatnim momencie zmienił decyzję w sprawie jej zatrudnienia. Okazuje się jednak, że ten o niczym nie wiedział. Po jego interwencji u Kerema Birce zostaje zatrudniona w holdingu.

Kerem wzywa do siebie Ranę i daje jej reprymendę. Rana uświadamia sobie, że Tarik nie ma tak dużej władzy w firmie, jak myślała. Hümeyra coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że jej mąż ją zdradza. Tarik umawia się z Raną w restauracji. Gdy dostaje informację o Elif, zostawia Ranę samą.

Elif odcinek 744 streszczenie po polsku

Macide nie może uwierzyć, że w końcu odnalazła Elif. Kiedy jednak dociera na miejsce, okazuje się, że dziewczynka zniknęła. Tarik jest wściekły na swoich ludzi, że pozwolili, aby ktoś ich ubiegł. Gdy Mustafa prosi o nagrania ze szpitalnych kamer, dowiaduje się, że wskutek awarii obraz się nie zapisał. To jednak ludzie Tarika przekupili szefa ochrony i przejęli nagrania. Z nich dowiadują się, że obcy mężczyzna porwał Elif.