Elif 825, 826 i 827 VOD. Streszczenie odcinków po polsku

1 224

Elif 825, 826 i 827 VOD. Zobacz gdzie oglądać odcinki online po polsku za darmo i przeczytaj streszczenie odcinków 825, 826 i 827 serialu Elif.

Emisja odcinków Elif w TVP 1 rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie. 14:00. Elif 825 obejrzeć można w Dzień Chłopaka 30 września, a odcinek 826 w czwartek. W piątek emisja Elif 827.

Elif VOD dostępny za darmo na TVP VOD. Ponadto telewizja TVP 1 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Elif 825, 826, 827 – streszczenie odcinków po polsku

Elif 825 streszczenie po polsku

Şafak przynosi śniadanie dla Jülide, Emirhana i Melek. Do sklepu przychodzi mężczyzna, który miał zająć się przeprowadzką. Ma pretensje do Jülide, że wciąż nie zabrała rzeczy z ciężarówki. Do dyskusji wkracza Şafak i wstawia się za Jülide. Süreyya widząc, jak Kerem zajmuje się Parlą, jest przekonana, że mężczyzna darzy ją uczuciem. Między kobietami po raz kolejny dochodzi do niemiłej wymiany zdań. Leman jest pochłonięta przygotowaniami do wizyty sąsiadek.

Tymczasem remont w domu przeznaczonym dla Şafaka dobiega końca. Majster Sait, nie mogąc skontaktować się z Leman, przekazuje klucze Şafakowi. Mężczyzna prosi majstra, aby nie informował matki o zakończeniu prac. Jednocześnie umawia się z agentem nieruchomości, by ten wynajął dom Jülide, zachowując tożsamość właściciela w tajemnicy. Jülide jest zachwycona domem i niskim czynszem nic nie podejrzewając, decyduje się na jego wynajęcie.

Elif 826 streszczenie po polsku

Parla ma dość udawania chorej i postanawia wrócić do domu. Ku jej zdziwieniu, Kerem wcale jej nie zatrzymuje. Jülide jest zachwycona nowym domem. Niespodziewanie pojawia się jednak problem z elektrycznością. Jülide udaje się do biura agenta z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Na miejscu zastaje Şafaka, ale udaje się im zachować tajemnicę. Tymczasem Leman usilnie próbuje się skontaktować z majstrem Saitem. Hümeyra wybiera się na kontrolę, podczas której ma poznać płeć dziecka. Tarik jest przekonany, że będzie to chłopiec.

Elif 827 streszczenie po polsku

Şafak robi wszystko, żeby jego matka nie poznała prawdy o mieszkaniu. Hümeyra jest bardzo podekscytowana tym, że wreszcie pozna płeć dziecka. Dzięki ozdobie ściennej przyniesionej przez Tülay do nowego mieszkania, Melek przypomina sobie, że to w mieście Izmit był dom należący do matki Yahyi. Kobieta postanawia tam pojechać.