Elif 761, 762, 763 VOD. Streszczenie odcinków po polsku

959

Elif 761, 762, 763. Zobacz gdzie oglądać odcinki online po polsku za darmo i przeczytaj streszczenie odcinków serialu Elif.

Emisja odcinków Elif w TVP 1 rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie. 14:00.

Elif VOD dostępny za darmo na TVP VOD. Ponadto telewizja TVP 1 stream online za darmo udostępnia na WP Pilot.

Oglądaj Elif online na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 761, 762, 763 – streszczenie odcinków po polsku

Elif odcinek 761 streszczenie odcinka

Beztroska i roztargnienie Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Tarik odwołuje romantyczną kolację z Raną, żeby rozwiać podejrzenia Hümeyry, co do swojej wierności. Melek znajduje w kontenerze na śmieci lalkę. Przekonana, że to lalka Elif zabiera ją do domu. Kobieta wierzy, że niebawem odnajdzie córkę. Veysel i Tülay dostają list od Selima.

Dowiadują się z niego, że leczenie przebiega pomyślnie, a dzień porodu Zeynep jest coraz bliżej. Elif rysuje swoją rodzinę. Choć chowa rysunek przed Vildan, kobieta go odnajduje. Kerem jest świadkiem, jak Tarik ruga swoich ludzi za opieszałość w szukaniu Elif. Szwagier przekonuje go, że to pracownicy działu produkcji. Vildan bezskutecznie próbuje dodzwonić się do Tarika. Ponieważ mężczyzna nie odbiera, postanawia iść do rezydencji.

Elif 762 streszczenie odcinka

Tarik jest wściekły, że Vildan czekała na niego nieopodal rezydencji. Wpada w szał i grozi kobiecie śmiercią. Vildan czuje się oszukana i wykorzystywana. Zrobi wszystko, żeby zdobyć uznanie Tarika. Nazajutrz mówi Elif, że zaprowadzi ją do mamy. Dziewczynka nie posiada się z radości. Okazuje się jednak, że Vildan planuje oddać dziecko w ręce Tarika. Jest przekonana, że dzięki temu mężczyzna pozwoli jej wrócić do rezydencji.

Elif 763 streszczenie po polsku

Mimo oczekiwań Vildan, Tarik nie pozwala jej wrócić do rezydencji. Co gorsza, każe Vildan wyjechać z Elif ze Stambułu i zamieszkać w Antalyi. Vildan jest zdruzgotana. Tymczasem Melek przemierza ulice miasta w poszukiwaniu Elif. Stan psychiczny Kerema pogarsza się z każdym dniem.

Chłopak nie ma sił, żeby wstać z łóżka. Parla próbuje namówić go na wspólne śniadanie, lecz Kerem jej odmawia i jedzie do firmy. Parla zaczyna tracić wiarę, że uda jej się zdobyć serce Kerema. Tarik spotyka się z Zaferem i ludźmi, którzy będą nadzorować prace w kopalni. Roboty mają ruszyć lada dzień.