Elif 693, 694, 695, 696. Odcinki VOD po polsku, streszczenie

1 079

Streszczenie odcinków 693, 694, 695, 696 serialu Elif. Gdzie oglądać serial oprócz TVP 1? Wszystkie odcinki online za darmo udostępniane są na TVP VOD.

Elif kiedy leci?

Emisja nowych odcinków serialu Elif następuje od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. W tym tygodniu obejrzeć można jeszcze Elif 693, 694, 695 oraz 696.

Serial online za darmo można oglądać na platformie TVP VOD. Poniżej streszczenia odcinków po polsku.

Elif po polsku – streszczenie odcinków

Elif 693 streszczenie po polsku

Po niefortunnej wpadce, Birce obiecuje sobie, że przypodoba się Yunusowi. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie takie proste. Vildan podejrzewa, że Elif jest córką Tarika. Mężczyzna grozi, że ją zabije, jeśli będzie rozmawiała o dziewczynce z domownikami. Hümeyra czuje się odrzucona i zaniedbywana przez męża, chociaż udaje przed wszystkimi, że są wzorowym małżeństwem. Złe samopoczucie Hümeyry odbija się na domownikach.

Elif 694 streszczenie po polsku

W holdingu pojawia się nowa pracownica Rana Kaya, wywierając duże wrażenie na Tariku. Tymczasem Hümeyra cierpi z powodu obojętności męża. Vildan nie podoba się zainteresowanie i troska o Elif. Kobieta robi wszystko, żeby dokuczyć dziewczynce. Inci bardzo tęskni za Elif. Veysel i Tülay nie mają odwagi wyznać jej, że jej droga przyjaciółka umarła. Birce próbuje zyskać przychylność Yunusa, jednak jej starania przynoszę odwrotny skutek.

Elif 695 streszczenie po polsku

Kerem jest świadkiem przepychanki między Reyhan a Vildan. Widzi przerażoną Elif i postanawia pomóc dziewczynce. Po interwencji Macide, Elif zostaje na noc w pokoju Reyhan. Macide daje Vildan reprymendę i nakazuje, by służąca odpowiednio traktowała dziewczynkę. Hümeyra nie rozumie, dlaczego Tarik jest wobec niej taki oschły. Na próżno próbuje zaskarbić sobie uczucia męża. Po reakcjach Elif, Reyhan domyśla się, że Vildan bardzo źle traktowała dziewczynkę.

Elif 696 streszczenie po polsku