Elif 688. Streszczenie szczegółowe, odcinek VOD

500

Elif odcinek 688 – szczegółowe streszczenie. Serial oglądać można w TVP 1 oraz w internecie na WP Pilot (na żywo) i powtórki w TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. Bez konieczności szukania napisy PL na Youtube.

Emisja serialu Elif 688: Wtorek, 17 marca 2020, godzina 14:00 w TVP 1

Elif 688 streszczenie szczegółowe po polsku

W 688. odcinku tureckiego serialu “Elif” Reyhan czeka na powrót domowników, troskliwie zajmując się wylęknioną Elif. Emirhan bardzo cieszy się z prezentu, lecz gdy rozmowa z Inci schodzi na niemiłe dla niego tematy, chłopiec ucieka do domu, pozostawiając zabawkę. Inci jest tym bardzo przygnębiona.

Hümeyra odwiedza Tarika w firmie przed jego wyjazdem, ma nadzieję przekonać męża, żeby jeszcze raz postarali się o dziecko. Ale on nawet nie chce o tym słyszeć. Ich rozmowę przerywa Kerem. Podejrzewa, że coś jest nie w porządku, ale małżonkowie zaprzeczają.

Jülide martwi się, że nie może znaleźć pracy. Zaczyna brakować jej pieniędzy. Elif ma coraz większe zaufanie do Reyhan, ale zastraszona wciąż nie ma odwagi się odezwać. Do rezydencji wracają Macide i Yildiz, są zszokowane odkryciem Reyhan.