Elif 687 – 691 VOD. Streszczenie odcinków, online po polsku

746

Elif 687, 688, 689, 690 i 691. Zobacz gdzie oglądać odcinki online po polsku za darmo i przeczytaj streszczenie odcinków serialu Elif.

Emisja odcinków Elif w TVP 1 rozpoczyna się od poniedziałku do piątku o godzinie. 14:00.

Elif VOD dostępny za darmo na TVP VOD.

Elif 687, 688, 689, 690 i 691 – streszczenie odcinków

Elif 687 streszczenie

Reyhan w końcu udaje się przekonać Kerema do użycia maści na poparzenie. Hümeyra nie kryje swojej dezaprobaty dla zachowania brata. Wścibska Leman nieustannie naprzykrza się Tülay. Na szczęście wyrozumiały Şafak ratuje Tülay przed swoją gadatliwą matką. Elif jest chora. Vildan jest wściekła, obawia się, że ktoś może usłyszeć kaszel dziewczynki. Za swoje oszczędności Inci kupuje Emirhanowi prezent nową ciężarówkę. Tarik wybiera się w podróż służbową, surowo przestrzega Vildan, że ma uważać na Elif. Vildan zamyka Elif w spiżarce i wychodzi z rezydencji. Dziewczynkę przypadkiem znajduje Reyhan. Jest przerażona jej stanem. Zamierza powiedzieć o swoim odkryciu Keremowi, jednak Parla nie daje jej dojść do słowa.

Zobacz również: Streszczenie odcinków serialu Przysięga

Elif 688 streszczenie

Reyhan czeka na powrót domowników, troskliwie zajmując się wylęknioną Elif. Emirhan bardzo cieszy się z prezentu, lecz gdy rozmowa z Inci schodzi na niemiłe dla niego tematy, chłopiec ucieka do domu, pozostawiając zabawkę. Inci jest tym bardzo przygnębiona. Hümeyra odwiedza Tarika w firmie przed jego wyjazdem, ma nadzieję przekonać męża, żeby jeszcze raz postarali się o dziecko. Ale on nawet nie chce o tym słyszeć. Ich rozmowę przerywa Kerem. Podejrzewa, że coś jest nie w porządku, ale małżonkowie zaprzeczają. Jülide martwi się, że nie może znaleźć pracy. Zaczyna brakować jej pieniędzy. Elif ma coraz większe zaufanie do Reyhan, ale zastraszona wciąż nie ma odwagi się odezwać. Do rezydencji wracają Macide i Yildiz, są zszokowane odkryciem Reyhan.

Elif 689 streszczenie

Elif nadal nie mówi. Reaguje lękiem na imię Vildan, co wzbudza w Reyhan i Yildiz podejrzenia. Jülide idzie na rozmowę w sprawie pracy. Niestety, nie zostaje zatrudniona. Leman robi wszystko, żeby Şafak się ożenił, jednak on nie chce nawet o tym słyszeć. Po raz kolejny spotyka Jülide. Oferuje jej pomoc w znalezieniu pracy.

Elif 690 streszczenie

Macide i Mustafa nadal bezskutecznie szukają Elif. Kobieta nie ma pojęcia, że dziewczynka, którą gości, to właśnie ona. Vildan wraca do rezydencji. Z przerażeniem stwierdza, że Elif opuściła spiżarnię. Mówi Macide, że dziewczynka jest jej osieroconą krewną. Macide, Reyhan oraz Yildiz są oburzone sposobem, w jaki Vildan traktowała Elif.

Elif 691 streszczenie

Reyhan atakuje w nocy Kerema przekonana, że to złodziej. Chłopak, choć jest ranny w głowę, nie mówi domownikom, co zaszło. Nieoczekiwanie zdobywa zaufanie Elif. Jest pierwszą osobą, do której dziewczynka zaczyna się odzywać. Yildiz wyjawia Macide prawdę o Reyhan. Kobieta jednak docenia to, że dziewczyna chce studiować i pozwala zostać jej w rezydencji. Vildan, bojąc się gniewu Tarika, postanawia uciec. Jülide sprzedaje ostatnie kosztowności. Gdy wraca od jubilera, złodziej wyrywa jej torebkę z pieniędzmi.