Elif 681, 682, 683. Streszczenie odcinków

1 229

Elif 681, 682, 683 po polsku wyemitowana zostanie w telewizji TVP 1. Serial online można oglądać za darmo na żywo, jak i powtórki w VOD. Zobacz gdzie oglądać Elif w internecie oraz szczegółowe streszczenie odcinków.

Tureckie seriale w Polsce cieszą się dużą popularność. W TVP 1, TVP 2 i TVP 3 sporą oglądalność mają Zraniona Miłość, Elif, Więzień Miłości oraz Przysięga.

Serial Elif oglądać od poniedziałku do piątku o 14:00 w TVP 1. Elif online dostępna jest w VOD i na żywo. Live stream z TVP 1 znaleźć można na WP Pilot, a powtórki udostępniane są na TVP VOD.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 681, 682 i 683. Poniżej prezentujemy streszczenia odcinków po polsku.

Elif – streszczenie odcinków po polsku

Elif 681 – emisja w piątek 6 marca

Parla jest wściekła na Reyhan, że zmarnowała tort i popsuła całe przyjęcie. Wymyśla jej przy wszystkich gościach. Kerema irytuje zachowanie kobiety, jednak nie daje tego po sobie poznać. Upokorzona Reyhan postanawia opuścić rezydencję Haktanirów. Vildan zawozi nieprzytomną Elif do szpitala. Nie uchodzi to uwadze domowników. Tarik domyśla się kłopotów i dzwoni do służącej. Okazuje się, że stan dziewczynki jest bardzo poważny.

Elif 682 – emisja w poniedziałek 9 marca

Macide przekonuje Reyhan, by została w rezydencji, krytykuje też Kerema za jego zachowanie. W szpitalu Vildan i Tarik podają się za rodziców Elif. Kobieta dowiaduje się, że Macide zapisała dziecku dużą część swojego majątku. Na wypadek wcześniejszej śmierci dziewczynki spadek ma zostać przekazany na cele dobroczynne, dlatego Tarikowi tak na niej zależy. Stan Elif nagle się pogarsza, jej serce się zatrzymuje. Reanimacja się udaje, jednak rokowania nie są zbyt dobre.

Elif 683 – emisja we wtorek 10 marca

Reyhan jest zdeterminowana do zdania egzaminów na studia. Hümeyra pragnie zajść w ciążę. Nie widzi, jak Tarik oschle ją traktuje. Tülay zaczyna pracę w sklepie. Mimo natrętnej Leman, jest zadowolona z nowego zajęcia. Inci coraz częściej pyta o Elif. W szpitalu Elif odzyskuje przytomność. Bezskutecznie próbuje powiedzieć pielęgniarce, że Vildan nie jest jej matką. Parla wyraża swoje niezadowolenie obecnością Reyhan w rezydencji. Macide informuje domowników, że dziewczyna nie straciła posady i stanowczo prosi o odpowiednie traktowanie nowej pomocnicy.