Dzikie Pszczoły ile odcinków? Powtórki i streszczenia odc. 225, 226, 227

Dzikie Pszczoły ile odcinków? Co wydarzy się w najbliższych epizodach? Prezentujemy streszczenia odcinków 225, 226, 227. tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w telewizji TVP Kobieta.

Dzikie Pszczoły odcinki 225, 226, 227

Dzikie Pszczoły to grecki serial, który początkowo emitowany był w telewizji TVP 1, a potem został przeniesiony do ramówki TVP Kobieta, co nie spodobało się wielu widzom. Odcinki po polsku można oglądać od poniedziałku do wtorku o godzinie 17:55.

W poniedziałek 16 maja premiera Dzikie Pszczoły 225.

Dzikie Pszczoły ile odcinków?

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Można się spodziewać, że telewizja TVP wyemituje około 250 odcinków. Do tej pory wyemitowano ponad 100 epizodów. Serial leci od czerwca 2021 roku.

Powtórki odcinków w TV i online

Dzikie Pszczoły VOD to możliwość oglądania wszystkich odcinków w internecie. Za darmo udostępnia je VOD TVP PL. Oczywiście tych, które zostały już wyemitowane w TV. Ostatni odcinek jako powtórka leci w TVP Kobieta następnego dnia o godzinie 9:40. Jeśli przegapiliście dzisiejszy odcinek, to prezentujemy streszczenia.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Dzikie Pszczoły streszczenie odcinków

Dzikie Pszczoły 223 streszczenie

Violeta przekonuje Proussalisa, aby zatrzymał Eftichisa na kilka dni. Mężczyzna zdobył serca wszystkich w wiosce. Nikiforos postanawia podjąć ofensywę i zapobiec planowi Doukasa. Pinelopi wyjawia Alexisowi swój sekret dotyczący pocałunku między nią a Meletisem. Jak zareaguje Alexis?

Dzikie Pszczoły 224 streszczenie

Pinelopi i Alexis podjęli decyzję o rozwodzie. Wszyscy próbują znaleźć przyczynę tej sytuacji. Sofoula powoli poznaje prawdziwą twarz Voskarisa. Po raz pierwszy Eleni myśli o rezygnacji i wycofaniu swojego oświadczenia w sprawie Voskarisa. Czy Eleni zrezygnuje z walki?

Dzikie Pszczoły 225 streszczenie

Eleni nie chce kompromisu z Voskarisem i jest zdeterminowana, by walczyć w sądzie. Nikiforos próbuje zrujnować plany Doukasa. Niespodziewane wydarzenie zmusza Pinelopi do zmierzenia się z miłosnym dylematem. Sofoula chce odejść od Voskarisa. Czy uda jej się uciec, zanim mężczyzna się zorientuje?

Dzikie Pszczoły 226 streszczenie

Po raz pierwszy w historii w wiosce Diafani zapanował spokój. Rozejm można zobaczyć wszędzie. Stamiris i Sevastos świętują w swoich domach. Wygląda na to, że nic nie może zrujnować tego dnia. Czy na pewno?

Dzikie Pszczoły 227 streszczenie

Voskaris i Sofoula składają wizytę rodzicom kobiety. Nieprzyjemne wydarzenie w domu Grammatikosa przyćmiewa dobrą nowinę o ciąży Pinelopi. Nikiforos pogrąża się w smutku z powodu zachowania ojca. W domu Sevastosów pojawia się nowy problem. Miltiadis i Violeta postanawiają adoptować Eftichisa. Czy chłopiec to zaakceptuje?

Dzikie Pszczoły 228 streszczenie

Prawda o Eleni denerwuje Sergiosa. Assimina poważnie zastanawia się nad propozycją przeprowadzki do Paryża. Violeta jest zdeterminowana, aby adoptować Eftichisa. Themelis dowiaduje się, że jego sekret został ujawniony i postanawia działać. Koula próbuje wesprzeć Drosso. Nestoras konfrontuje się ze swoją przeszłością. Do czego to doprowadzi?

Dzikie Pszczoły 229 streszczenie

Nestoras zostaje aresztowany. Aggelos próbuje przekonać mężczyznę, aby powiedział prawdę. Ourania widzi, że wszystkie jej wysiłki idą na marne. Assimina i Nikiforos muszą skonfrontować się ze swoimi rodzinami po decyzji o przeprowadzce do Paryża. Drosso i Konstantis postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Co z tego wyniknie?

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general