Barwy Szczęścia 2634, 2635, 2636. Streszczenia odcinków, powtórki online za darmo

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków 2634, 2635, 2636. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj odcinki online za darmo. Powtórki dostępne są zarówno w TV, jak i w internecie w formie VOD.

Barwy Szczęścia odcinki 2634, 2635, 2636 w TVP2

Serial Barwy Szczęścia można oglądać w telewizji TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 20:10. Odcinki online za darmo można w tym czasie obejrzeć na WP Pilot, jako stream z TVP 2.

Barwy Szczęścia 2634 premierowo można obejrzeć w poniedziałek. W kolejnych dniach lecieć będą odcinki 2635, 2636, 2637.

Barwy Szczęścia online za darmo. Powtórki w internecie

Odcinki serialu Barwy Szczęścia dostępne są zarówno w telewizji, jak i internecie. Ostatni odcinek w formie powtórki TVP 2 emituje następnego dnia w okolicach południa oraz o 19:25. Wszystkie odcinki publikowane są na vod.tvp.pl.

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2634 streszczenia

Kajtek noc spędza u Darka, załamany po rozstaniu z ukochaną, podczas gdy Madzia próbuje pocieszyć Oliwkę. A gdy o wybrykach syna dowiaduje się Sabina, od razu staje po stronie jego dziewczyny. Stańscy są w szoku po tym, jak Rafał został nagle zatrzymany w związku z porwaniem Tadzia. Zdesperowana Bożena, by odzyskać syna, napada w hotelu na Karolinę przekonana, że była wspólniczką bandyty. Michalina wciąż sprzecza się z Witkiem oraz z matką – o swój ewentualny występ w serialu i wyjazd do Wrocławia.

Barwy Szczęścia 2635 streszczenia

Bruno robi na policji awanturę. Jest wściekły, że Rafał wyszedł na wolność. Później zabiera z sejfu w hotelu broń i jedzie prosto do Zaborskiego. Gawron dzwoni na do Żabci, zazdrosny o to, że ta zaczęła szukać nowej miłości na Swaterze. Kajtek próbuje wytłumaczyć się przed Oliwką ze zdrady. Tymczasem Natalia przekazuje Jezierskim, że wkrótce będą mogli spotkać się z Jowitą, ale nie przed świętami.

Barwy Szczęścia 2636 streszczenia

Stański po ataku na Rafała zostaje aresztowany przez policję ku przerażeniu Bożeny. Klara świętuje w wydawnictwie koniec prac nad nową książką, której pierwsze egzemplarze mają trafić do recenzentów. Gdy Hubert poznaje w końcu Bartosza, czuje od razu ukłucie zazdrości. Tymczasem Agata wyznaje bratu, że wcale nie zamierza spędzać najbliższych świąt w domu i z rodziną. Z kolei Żabcia idzie na kolejną randkę w ciemno i odkrywa, że umówiła się z Damianem.

Barwy Szczęścia 2637 streszczenia

Po strzelaninie Stański ma trafić na obserwację psychiatryczną. Bożena zjawia się na komisariacie, żeby porozmawiać z mężem, ale policja się na to nie zgadza. Tymczasem Łukasz znów ma problemy w redakcji. Jako naczelny odmawia wykorzystania dramatu przyjaciół do promocji gazety. Aldona niepokoi się o Basię i w końcu razem z Borysem znajduje półprzytomną seniorkę w jej domu. Luiza donosi Renacie, że Damian spotkał nową miłość.

Barwy Szczęścia 2638 streszczenia

Amelia ma pretensje do Łukasza, bo Bruno jednak trafił na okładkę „Szoku”. Bożena wyrzuca z pracy Karolinę. Jest bowiem pewna, że to Rafał porwał jej synka i jego partnerka dobrze o tym wie. Kilka godzin później Zaborski zjawia się w hotelu. W tym samym czasie do Stańskiej dzwoni porywacz z żądaniem okupu. Aldona znów jedzie na uczelnię i kolejny przedświąteczny wieczór zamiast z mężem i synkiem – spędza z kolegami na „śledziku”. Agata pakuje się przed wyjazdem do Egiptu i wręcza rodzinie świąteczne prezenty. Klara wybiera się do wydawnictwa na firmową Wigilię, podczas której Bartosz wyraźnie z nią flirtuje.

HQTV.Com.pl
Logo
Enable registration in settings - general