Ameryka Express na żywo. Odcinek 1 online

1 773

Premiera Ameryka Express 2020 już 4 marca. Zobacz gdzie oglądać odcinek 1.

Ameryka Express odcinek 1

Nowe odcinki Ameryka Express emitowane są w środy o godzinie 21:30 w telewizji TVN. Program na żywo online można oglądać na WP Pilot, a powtórki w formie VOD udostępniane są na Player.pl.

Ameryka Express – lista uczestników

Ameryka Express odcinek 1

Osiem wspaniałych par zacznie swoją niezwykłą przygodę sesją zdjęciową w malowniczym miasteczku Antigua, pierwszej stolicy Gwatemali.  Sielanka szybko przerodzi się w wyzwanie, gdyż uczestnicy zostaną „zaaresztowani”? Czym zawinili? Szybko okaże się, że niektórzy mają wiele do ukrycia przed stróżami prawa.  To właśnie za kratkami rozpocznie się zabawa. Już od pierwszych chwil wyścigu będzie widać, że każda z par ma swój jedyny i niepowtarzalny styl na osiągnięcie celu i wygraną.

Co zaskakujące, po raz pierwszy w historii programu na start nie dotarli wszyscy uczestnicy wyścigu. Dwie pary nie były w komplecie, ich partnerzy zagubili się gdzieś w podróży. Zamiast do Gwatemali dojechali na Kostarykę. Czy to tylko przypadek?

Pierwsze trudności spotkały uczestników w poszukiwaniu noclegu. Kolejne wyzwania do upragnionej mety to misja związana z rękodziełem i strojami ludowymi rdzennych mieszkańców tej ziemi, czyli Majów. Chichicastenango zaskoczyło wszystkich targiem, tłumem ludzi ubranych we wszystkie kolory tęczy. Zadanie, które wyglądało na proste okazało się nieprzewidywalne w skutkach. Zwłaszcza, że tkanie metodą tradycyjną Majów nie jest w programie zajęć praktyczno–technicznych polskich szkół i wywołało sporo napięć między partnerami duetów.

Pierwszy odcinek to także szczęśliwe zakończenie – spóźnialscy dojechali do Gwatemali! Oczywiście jak reszta graczy musieli pokonać tę samą trasę i wykonać wszystkie zadania! Jak udała się współpraca w tej nowej parze, która była kiedyś parą w życiu?

Źródło: Player.pl