Agent Gwiazdy online. Gdzie oglądać za darmo odcinki w internecie?

2 773

Agent Gwiazdy 3, a także odcinki z poprzednich dwóch edycji, można oglądać nie tylko w telewizji TVN, ale również online – za darmo i legalnie. Wszystko dzięki platformie Player.

Agent Gwiazdy – gdzie i kiedy oglądać odcinki w telewizji?

Agent Gwiazdy to program produkowany przez telewizję TVN. Premiery odcinków w telewizji można oglądać w środy o godzinie 21:30. Powtórki emitowane są w soboty o 13:50.

Premiera najnowszego sezonu (trzeciego) miała miejsce 21 lutego 2018 roku.

Agent Gwiazdy online – gdzie oglądać odcinki za darmo w internecie?

Osoby, które nie mogą oglądać programu Agent Gwiazdy w telewizji nie muszą się martwić. W każdej chwili, w dowolnym miejscu mogą obejrzeć program w internecie. Nie trzeba sięgać do niesprawdzonych źródeł, bowiem wszystkie odcinki dostępne są legalnie i za darmo. Agent Gwiazdy 3 online można oglądać na platformie Player. Co ważne dostępne są również wcześniejsze dwa sezony.

Co ważne Agent Gwiazdy 3 na żywo również można oglądać w internecie. Telewizja TVN online za darmo dostępna jest na WP Pilot.

Agent Gwiazdy 3 – obsada programu

Udział w programie Agent Gwiazdy 3 wzięło udział czternastu uczestników, którzy wylecieli do Azji. Rywalizowali w Hongkongu oraz Bali. Poniżej prezentujemy listę uczestników.

Uczestnicy programu Agent Gwiazdy 3:

Karolina Ferenstein–Kraśko

Anna Lucińska

Ilona Ostrowska

Anna Skura

Maja Włoszczowska

Julia Wróblewska

Beniamin Andrzejewski

Ryszard „Peja” Andrzejewski

Victor Borsuk

Tomasz Ciachorowski

Jan Kuroń

Michał Mikołajczak

Maciej Myszkowski

Piotr Świerczewski